Tirebolu’da CHP’nin 95’nci yılı kutlandı… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da CHP’nin 95’nci yılı kutlandı…


CHP’nin 95’nci kuruluş yıldönümü nedeniyle Tirebolu’da İlçe Başkanlığı tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin 95’nci kuruluş yıldönümü, 9 Eylül 2018 Pazar günü bütün yurt çapında olduğu gibi, Tirebolu’da da törenle kutlandı. CHP’nin 95’nci kuruluş yılında Tirebolu’da İlçe Başkanlığı tarafından sade bir tören düzenlendi.

CHP Tirebolu İlçe Başkanı Vehbi Güven, partilerinin 95’nci kuruluş yıldönümü münasebetiyle Yönetim Kurulu arkadaşlarıyla birlikte 9 Eylül Pazar günü saat 11’de 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Meydanındaki Atatürk Anıtı’na çelenk koydu. Türkiye Cumhuriyeti’nin ve CHP’nin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün manevi huzurunda saygı duruşu yapan Tirebolu CHP İlçe Başkanı Güven ve yönetici arkadaşları, hep birlikte İstiklal Marşı okuyarak, Ata’ya bağlılıklarını bir kez daha dile getirdiler.

Tirebolu İlçe Başkanı Güven, CHP’nin kuruluşunun 95’nci yılını kutlayarak, “Tüm ulusumuza ve ülkemize hayırlı olsun. Türkiye’nin CHP’ye ihtiyacının her zamankinden daha fazla olduğu günümüzde, Ulu Önder Ata’mızın kurduğu CHP, dünya durdukça yaşayacak ve dimdik ayakta kalacaktır. Bu düşünce ve duygularla partimizin 95’nci yıldönümünü kutluyor ve geleceğimizin aydınlık olmasını diliyorum” dedi.