Tirebolu’da finalistler belli oldu! | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da finalistler belli oldu!

İlçede 15 takımın katılımıyla şehit polis memuru Murat Mimiroğlu adına düzenlenen  Kurumlararası Futbol Turnuvasında 8 takım çeyrek finale kaldı…

Tirebolu’da 2 yıl aradan sonra İlçe Kaymakamlığı tarafından şehit polis memuru Murat Mimiroğlu anısına düzenlenen Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvasında çeyrek finalistler belli oldu. 3 grup üzerinden tek devreli lig usulüyle yapılan turnuvada ilk etap sonunda gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlarla en iyi üçüncü olan takımlar, çeyrek finalde oynamaya hak kazandılar.

İlk etabı gayet çekişmeli ve heyecanlı maçlara sahne olan turnuvada; A Grubundan Sosyal Hizmetler ve Öğretmenler, B Grubundan Çay-Kur ve Emniyet ile TEİAŞ, C Grubundan da Yurt-Kur, Adliye ve Belediye gibi takımlar çeyrek finale yükselen takımlar oldular. İkinci etabı tek maç elemeli usülle oynanacak olan turnuvada galip gelen takımlar yarı finale yükselecek olup, turnuvanın final maçı da 25 Kasım Pazartesi günü oynanacak.

Tirebolu’daki turnuvada çekilen kura sonucu çeyrek finalde; Sosyal Hizmetler-TEİAŞ, Yurt-Kur-Belediye, Çay-Kur-Adliye ve Emniyet-Öğretmenler karşı karşıya gelecek. Çeyrek final maçları sonunda Sosyal Hizmetler-TEİAŞ galibi ile Çay-Kur-Adliye galibi ve Yurt-Kur-Belediye galibi ile Öğretmenler-Emniyet maçı galibi yarı final için kapışacaklar.

Turnuvada çeyrek final maçları 14 ve 15 Kasım’da oynanacak olup, yarı final maçları ise 18 Kasım Pazartesi günü yapılacak. 25 Kasım’da gerçekleşecek final maçı sonrasında ilk 3’e giren takımlarla, en centilmen takıma Kaymakamlık ve Tertip Komitesi tarafından kupa ve çeşitli ödüller verilecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir