Tirebolu’da Gazi Caddesi’ne Mega Proje! | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da Gazi Caddesi’ne Mega Proje!

Tirebolu Belediyesi tarafından, Yeniköy Mahallesi’nden geçen Gazi Caddesi’nde 10 milyon liralık yatırımla restorasyon ve yenileme çalışmaları yapılacak…

Tirebolu Belediyesi, ilçenin tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkmak amacıyla yeni dönemde Gazi Caddesi’nde bir dizi yenileme ve restorasyon çalışmaları yapacak.

İlçedeki seçim çalışmaları sırasında tek tek mahalleleri dolaşan ve mahalle sakinleriyle görüşmeler yapan Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, “Biz, sevdamızı ve sevgimizi hizmete çeviriyoruz” diyerek, Tirebolu’ya daha güzel projeler kazandırmanın hesabı içinde olduklarını söyledi. Tirebolu’nun tarihine ve kültürüne sahip çıkmaya devam edeceklerini bildiren Karabıçak, ilçenin Yeniköy Mahallesi’nden geçen Gazi Caddesi’ni yenilemek için dev bir proje hazırladıklarını ifade ederek, bu proje için 10 milyon liralık yatırım yapacaklarını kaydetti.

Yeni dönemde ilçenin her mahallesi için ayrı ayrı projeler geliştireceklerini de kaydeden Belediye Başkanı Karabıçak, bu projeleri yakında tek tek açıklayacaklarını belirterek, “Biz, halkımızın hizmetkarıyız. Yaklaşık 5 yıllık görevimiz sırasında söz verdiğimiz projelerin tamamına yakınını bitirdik. Diğer projelerimizi de ihale aşamasına getirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır anlayışı ile yeni dönem için vaat ettiğimiz ve ilçemizi daha çok gelişmiş hale taşıyacak olan mega projelerimizi halkımızın hizmetine sunacağız. Bize güvenen ve inanan insanlarımızı asla mahçup etmeyerek, yürütmekte olduğumuz bu kutsal görevi bir ibadet şuuru ile yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu ve seçim çalışmalarında ilçe halkından gördüğü sıcak ilgi ve desteğe minnettar olduğunu dile getirdi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir