Tirebolu’da hız kesiciler yeniden döşeniyor! | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da hız kesiciler yeniden döşeniyor!

İlçemiz sahilinde bulunan transit yolda yoğun kış şartlarında bozulan ve sökülen hız kesiciler, Belediye Ekipleri tarafından yeniden yapılmaya başlandı…

Her yerde olduğu gibi, Tirebolu’da da bir hayli sert geçen kış mevsiminde yağan yoğun kar yağışı yüzünden bozulan ve sökülen hız kesiciler, Belediye Ekipleri tarafından yeniden yapılmaya başlandı.

İlçemiz sahilinden geçen transit yolda seyreden araçların sürat yapmaması için belirli noktalara döşenen hız kesicilerin yok olması üzerine harekete geçen Tirebolu Belediyesi, kış mevsiminde yol temizleme çalışmaları sırasında bozulan ve sökülen hız kesicilerini yeniden belli noktalara döşemeye başladı. İlçenin özellikle Körliman Mahallesi’nden geçen yolda bazı araçların ralli yaparcasına hızla seyretmeleri, mahalle halkını ve yayaları korkuturken; yeniden yapılacak hız kesiciler sayesinde vatandaşların rahata kavuşacakları ifade edildi.

Tirebolu Belediye Ekipleri, şehrin sahilinden geçen transit yolda birçok noktaya hız kesici yerleştirecek olup, ilçedeki bu çalışmaların bir hafta içinde tamamlanacağı bildirildi. Halkın huzuru ve yaya güvenliği için, yola döşenen hız kesicilerin bir hayli önemli olduğu kaydedildi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir