Tirebolu’da İtfaiye Haftası kutlanıyor… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da İtfaiye Haftası kutlanıyor…


25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası dolayısıyla ilçedeki İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret eden Belediye Başkanı Karabıçak, 7/24 saat hizmet veren teşkilat mensuplarını kutladı…

Tirebolu’da İtfaiye Haftası kutlanıyor. 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan hafta dolayısıyla ilçedeki İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret eden Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, teşkilat personellerini tek tek kutlayarak, kendilerine başarılar diledi.

7/24 saat görev yapan ve canları pahasına ilçe halkının can ve mal güvenliği için çaba sarfeden itfaiyecilerin haftalarını kutlayan Belediye Başkanı Karabıçak, Hamam Mahallesindeki İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaretinde, teşkilat mensuplarının hal ve hatırlarını sorarak, onlara görevlerinde başarılar diledi. Müdürlükteki görevli itfaiyecilerle tek tek tokalaşan Karabıçak, Tirebolu’daki İtfaiye Teşkilatı’nın başarıyla görev yaptığını kaydederek, “7/24 saat nöbet tutan ve ilçe halkımızın can ve mal güvenliği için çaba gösteren söz konusu teşkilatımız, mevcut araçları ve kaliteli personeliyle, yöremizde örnek bir teşkilattır. İlçemizdeki ve çevre ilçelerdeki olaylara anında müdahale eden ve özellikle trafik kazalarında da olağanüstü gayret gösteren İtfaiye Teşkilatımızın tüm personellerini yürekten kutluyorum ve kendilerine başarılar diliyorum” dedi.