Tirebolu’da Kadına Yönelik Şiddet için etkinlik yapıldı! - Genel | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da Kadına Yönelik Şiddet için etkinlik yapıldı!


İlçe Sosyal Hizmet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen etkinlikte, vatandaşlara broşürler dağıtıldı ve kadına şiddete karşı birlikte mücadele edilmesi gerektiğine dikkat çekildi..

Tirebolu’da Kadına Yönelik Şiddet konusunda İlçe Sosyal Hizmet Müdürlüğü tarafından bir etkinlik gerçekleştirilerek, kadına şiddete karşı birlikte mücadele edilmesine dikkat çekildi.

Sosyal Hizmet Müdürlüğü tarafından ilçenin liman mevkiinde kurulan standa gerçekleştirilen bir günlük etkinlikte, vatandaşlara kadına şiddete yönelik broşürler dağıtılırken; kurum uzmanlarınca bilgilendirme yapıldı. Kadına şiddete karşı birlikte mücadele edilmesine dikkat çekilen etkinlikte, kadınlara yönelik şiddetin suç olduğu vurgulandı.

Kadına yönelik şiddete sıfır tolerans vurgusuyla tüm yurt çapında eş zamanlı olarak gerçekleştirilen etkinlikle ilgili olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da imzaladığı bildirinin önemine dikkat çekilerek, toplumumuzda kangren haline gelen kadına şiddetin hep birlikte önüne geçilmesi gerektiği kaydedildi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir