Son Dakika

Haziran 24 2024 | Pazartesi
SİYASET

Tirebolu’da mahalle muhtarları kim oldu?

Balçıkbelen’in de katılmasıyla mahalle sayısı 8’e çıkan Tirebolu’da 31 Mart’ta yapılan seçimde, 3 mahallenin muhtarı değişirken; 5 mahallede eski muhtarlar kazandı…

Tirebolu belediye sınırları içinde kalan 8 mahallede 31 Mart’ta gerçekleşen Yerel Seçimlerde 3 mahallenin muhtarı değişirken; 5 mahallede eski muhtarlar göreve devam dedi.

İlçe Seçim Kurulu verilerinden alınan sonuca göre; Yeniköy Mahallesinde eski muhtar Cemil Karahasanoğlu’nun yerine Osman Altay, Çarşı Mahallesinde Ahmet Beyaz’ın yerine adaşı Ahmet Sarıyar ve Körliman Mahallesinde de Hüseyin Aydın’ın yerine Sadullah Velioğlu seçildi.

Eski muhtarların göreve devam dediği mahallelerde ise Demirci’de Mehmet Durkaya, İstiklal Mahallesinde İbrahim Can, Cintaşı Mahallesinde Muharrem Işıltan, Hamam Mahallesinde İlker Aydın ve sonradan mahalle olan Balçıkbelen’de de Hayrettin Mıdık, birer dönem daha güven tazelediler. 49 köyü bulunan Tirebolu’da köy muhtarlıklarını kazananları daha sonraki bültenlerimizde yayınlayacağımızı belirterek, yeni seçilen ve göreve devam diyen mahalle muhtarlarımızı yürekten kutluyor ve kendilerine görevlerinde başarılar diliyoruz.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler