Tirebolu’da Meşe güven tazeledi… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da Meşe güven tazeledi…


Tirebolu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi’nin olağan kongresi yapıldı ve eski başkan Hüseyin Meşe, 3’ncü kez göreve getirildi…

650 ortaklı Tirebolu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi’nin yeni döneme ait olağan genel kurulu 13 Şubat Salı günü yapıldı ve eski başkan Hüseyin Meşe, güven tazeleyerek yeniden aynı göreve getirildi.

Tirebolu Belediyesi Düğün Salonunda geniş bir katılımla yapılan kongreye; Ordu-Giresun Bölge Birliği Başkanı Yüksel Kaya ile Bakanlık Temsilcileri Ülkü Dizdaroğlu ve Fatma Yazıcı’nın yanı sıra Ordu’nun Kumru ve Perşembe ilçöeleriyle Bulancak, Keşap, Görele ve Yağlıdere kooperatif başkanları da katıldı. Birlik Başkanı Kaya’nın Divan Heyeti Başkanlığına getirildiği kongrede, açılış konuşmasını yapan mevcut başkan Hüseyin Meşe, tüm konuklara ve katılımcılara teşekkür ederek, genel kurulun hayırlı-uğurlu olmasını diledi.

Kooperatif ortaklarının yoğun ilgi gösterdiği kongrede, Divan Başkanı Kaya’nın nezaretinde gündemdeki maddeler tek tek ele alınıp, görüşüldü. Kooperatifin çalışma raporu ve bütçesi okunup, ortakların onayına sunuldu. Gündemdeki tüm maddelerin görüşülmesinden sonra tek listeyle gidilen seçimde, eski başkan Hüseyin Meşe, yeniden aynı göreve seçildi. Kooperatifte 3’ncü dönem başkan seçilen ve 3 yıl süreyle görev yapacak olan Meşe’nin Yönetim Listesinde, Adnan Elevli, Hasan Dincer, Ahmet Temiz ve Mustafa Turan Cebeci gibi isimler yer aldı. Tirebolu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi’nin yeni başkan ve yöneticilerini kutluyor ve kendilerine başarılar diliyoruz. Tirebolumuza ve kooperatifimize hayırlı olsun.