Tirebolu’da Müdürler Kurulu Toplantısı! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da Müdürler Kurulu Toplantısı!


İlçe genelindeki okullarda görev yapan müdürler, Milli Eğitim Müdürü Yılmaz’ın da katıldığı çevrim içi toplantı ile ilk dönemin genel bir değerlendirmesini yaptılar…

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı’nda ilk dönemin sona ermesi dolayısıyla Tirebolu’da İlçe Müdürler Kurulu Toplantısı düzenlendi. Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz’ın nezaretinde 22 Ocak Cuma günü saat 10.30’da çevrim içi olarak gerçekleşen toplantıda, ilk dönemin genel bir değerlendirilmesi yapıldı.

Pandemi süreci nedeniyle Uzaktan Eğitim Sisteminin uygulandığı ilk dönemin genel bir değerlendirilmesinin yapıldığı çevrim içi toplantıya, ilçe merkeziyle köylerde bulunan tüm okulların müdürleri katıldı. Çevrim içi olarak gerçekleşen toplantıda, okullarda yüz yüze eğitimle ilgili Destekleme ve Yetiştirme Kursları hakkında da bilgilendirme yapıldı.Öte yandan, 15 Şubat 2021’den itibaren yüz yüze eğitimin başlanacağı okullarda alınacak tedbirler üzerinde karşılıklı fikir alış-verişinde bulunan yöneticiler, karne tatili süresince okullarını bu sürece hazırlamak için gerekli çalışmaları yapacaklarını da ifade ettiler.