Tirebolu’da Müdürler Kurulu Toplantısı! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da Müdürler Kurulu Toplantısı!


İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz başkanlığında yapılan yeni döneme ait ilk toplantıda, 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Programı görüşüldü…

Tirebolu’da 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Müdürler Kurulu Toplantısı, Eylül ayının ilk haftasında yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz’ın başkanlığında Piri Reis Denizcilik Meslek Lisesi’nde gerçekleşen toplantıya okul ve kurum müdürleriyle Şube Müdürleri Muammer Şimşek ile Yücel Sarıoğlu’da katıldı.

Yeni döneme ait ilk toplantıda, okulların fiziki ve eğitim-öğretim durumları görüşülürken; 2019-2020 sezonuna sorunsuz olarak girebilmek için yapılacak çalışmalar ele alındı.

Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz, kurum olarak yeni döneme sıkıntısız başlamanın gayreti içinde olduklarını belirterek, “Geride kalan döneme oranla okullarımızda eğitim-öğretim kalitemizi daha üst seviyelere çıkarmak için hep birlikte çalışacağız. Yarının teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek ve öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak adına tüm tedbirleri alacağız. Yeni dönemde kurum amirleri olarak sizlerden daha çok fedakarlıklar bekliyoruz. Yeni dönem camiamıza ve öğrencilerimize hayırlı-uğurlu olsun” dedi. Bu arada, Tirebolu’da 2019-2020 döneminde toplam 29 kurumda 437 öğretmen görev yapacak olup, bu okullarda 5 bine yakın öğrenci öğrenim görecek.