Son Dakika

Mart 4 2024 | Pazartesi
GÜNDEM

Tirebolu’da ‘Muhtarlar Günü’ kutlandı!

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir araya gelen Tirebolulu muhtarlar, çelenk merasiminin ardından İletişim Fakültesi Konferans Salonunda İlçe Kaymakamı Kotan’ın da katıldığı törende hazır bulundular…

19 Ekim Muhtarlar Günü, her yerde olduğu gibi, Tirebolu’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Tirebolu Muhtarlar Derneği Başkanlığı’nca ilçenin liman mevkiinde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu yapıldı.Tirebolu Muhtarlar Derneği Başkanı Nazmi Gedik, Dernek Başkan Yardımcısı Hüseyin Bal ve Ede Köyü Muhtarı Alaattin Çelik, 19 Ekim Salı günü saat 10’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak, Ata’nın manevi huzurunda saygı duruşunda bulundular. Havanın yağışlı olması dolayısıyla Muhtarlar Günü ile etkinlik için İletişim Fakültesi Konferans Salonuna geçildi. İlçe Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan ile daire amirleri ve siyasi parti temsilcilerinin de katılımıyla burada kutlama yapıldı. Törende bir konuşma yapan Kaymakam Kotan, Tirebolulu muhtarlar nezdinde tüm muhtarların gününü kutlayarak, muhtarlara görevinde başarılar diledi.

Öte yandan, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle ilçedeki muhtarlar, Doğancı Köyündeki Emrah Usta Tesisleri’nde Kaymakam Kotan’ın nezaretinde kendi onurlarına verilen yemeğe katıldılar. Tirebolu’da Muhtarlar Günü ile ilgili etkinlikler buradaki yemek faslıyla sona erdi.   

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler