Son Dakika

Haziran 15 2024 | Cumartesi
YAŞAM

Tirebolu’yu Şok Eden İntihar!

İlçenin tanınmış esnaflarından Mehmet Demiral’ın büyük oğlu Akın Demiral (44), evinde geçirdiği ani bir bunalım sonucu kendini tabancayla vurarak hayatına son verdi..!

Tirebolu, 16 Temmuz akşamı Körliman Mahallesi’nde meydana gelen intihar olayı ile sarsıldı. İlçenin tanınmış esnaflarından Ayana Oteli sahibi Mehmet Demiral’ın büyük oğlu Akın Demiral (44), henüz belirlenemeyen bir nedenle evinde kendisini ruhsatlı tabanca ile vurarak intihar etti.

Edinilen bilgiye göre, Körliman Mahallesi’nde 16 Temmuz Perşembe günü saat 16.30 sıralarında meydana gelen üzücü olayda, evinde istirahat eden genç esnaf Akın Demiral, geçirdiği ani bir bunalım sonucu, evde bulunan ve babasına ait olduğu öğrenilen ruhsatlı tabanca ile kalbine tek el ateş ederek, hayatını kaybetti. Bekar olan Akın Demiral’ın, şok intiharı Tirebolu’da ve ailede büyük üzüntü yaratırken; talihsiz esnafın cansız bedeni sağlık ve güvenlik ekipleri tarafından Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Tirebolu’da infial uyandıran intihar olayı ile ilgili olarak güvenlik birimlerince soruşturma başlatılırken; Akın Demiral’in esas ölüm nedeni, yapılacak otopsi sonrasında belli olacak.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler