Tirebolu’da tüm sağlıkçılar hazır kıta! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da tüm sağlıkçılar hazır kıta!


Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle ilçemizde de yoğun tedbirler alınırken; “Evde Kal Tirebolu” sloganıyla 24 saat görev yapan Devlet Hastanesi personelleri teyakkuz halinde nöbete devam ediyor…

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de giderek yaygınlaşan koronavirüse karşı her kurumda önlemler artarken; Tirebolu Devlet Hastanesi personelleri de 24 saat teyakkuz halinde nöbete devam ediyor. Kurum Başhekimi Opr. Dr. Kenan Muhtar nezaretinde hastanede 24 saat hazır kıta nöbet tutan personeller, ilçedeki vatandaşlara “Evde Kal Tirebolu” sloganıyla çağrıda bulunuyorlar.

Hastanede görev yapan sağlıkçılar, kurum önünde önlüklerinde yazılı, “TİREBOLU, Biz Sizin İçin Buradayız. Siz de Bizim İçin Evde Kalın” sloganıyla vatandaşlara seslenerek, mecbur olmadıkça dışarı çıkılmaması yönünde uyarılar yapıyorlar.

Öte yandan, ilçedeki tüm kurum ve kuruluşlarda yoğun bir dezenfektasyon çalışmaları yapan Tirebolu Belediyesi Ekipleri de, şehrin ana cadde ve sokaklarında da ilaçlama faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Gelin biz de vatandaşlar olarak bu virüs belasına karşı tüm tedbirlerimizi alalım ve mecbur kalmadıkça da sokağa çıkmayalım.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir