Tirebolu’da ‘Türkcell İletişim Merkezi’ açıldı… - EKONOMİ | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da ‘Türkcell İletişim Merkezi’ açıldı…


Yıldızlar Limited Şirketi tarafından ilçenin en işlek caddelerinden biri olan Hükümet Konağı yanında açılışı yapılan merkezde telefonla ilgili tüm işlemler anında gerçekleştirilebilecek…

Türkcell İletişim Merkezi Tirebolu’da açıldı. Yılların tecrübeli telefoncularından Hamza Yıldız’ın sahibi olduğu Yıldızlar Limited Şirketi tarafından ilçenin en işlek caddelerinden biri olan Zübeyde Hanım Caddesi’nde açılan merkezde telefonla ilgili tüm işlemler anında yapılacak.

Tirebolu’da yeni dizayn edilen binasında 2 Şubat Cuma günü hizmete giren Türkcell İletişim Merkezi’nin açılışına İlçe Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı ile Belediye Başkan Vekili Mazlum Tomak, İlçe Emniyet Müdürü Murat Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Hamdi Yıldız, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Merkezin açılış kordelesini Kaymakam Tavlı ile Belediye Başkan Vekili Tomak birlikte kesti.

Tirebolu’nun en işlek caddelerinden olan Hükümet Konağı yanında açılan Türkcell İletişim Merkezi’nde, telefonla ilgili tüm işlemlerin anında yapılacağını söyleyen şirket sorumlusu Yıldız, 2 Şubat Cuma günü saat 11’de gerçekleşen açılış törenine katılan mülki amirlere ve diğer katılımcılara teşekkür ederek, “Yeni ofisimizde müşterilerimizin her türlü telefon ihtiyacını giderip, hat açma-kapama işlemlerinin yanı sıra devir işlemlerini de anında gerçekleştireceğiz. Ayrıca, Türkcell’in müşterilerine sağlamış olduğu her türlü kolaylığı ve hizmeti de yerine getirmiş olacağız. Ofisimizde her keseye uygun telefonlarla da müşterilerimizin hizmetinde olacağız” dedi.