Tirebolu’da yarı final günü! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da yarı final günü!


Tirebolu’daki turnuvada oynanan çeyrek final maçları sonrasında yarı finale çıkan 4 takım belli oldu…

Tirebolu’da İlçe Kaymakamlığı tarafından Şehit Polis Memuru Murat Mimiroğlu anısına  düzenlenen Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvasında yarı finale çıkan takımlar belli oldu. Turnuvada geride kalan hafta içinde oynanan çeyrek final maçlarında rakiplerini yenen Yurt-Kur, Öğretmenler, Çay-Kur ve Sosyal Hizmetler yarı finalde oynamaya hak kazandılar.

Tirebolu’da 15 takımın katılımıyla başlayan ve çeyrek finali hafta içinde oynanan maçlarda Yurt-Kur, rakibi Tirebolu Belediyesi’ni 3-0 yenerken, Emniyet-Öğretmenler eşleşmesinin galibini penaltı atışları belirledi ve bu atışlar sonrasında Öğretmenler yarı finalist oldu. İkinci gün yapılan çeyrek final maçlarında ise Çay-Kur, eşleştiği Adliye’yi 6-3 ve Sosyal Hizmetler de TEİAŞ’ı 4-2’lik skorlarla geçerek adlarını yarı finale yazdırdılar.

Finali 25 Kasım’da oynanacak olan turnuvanın yarı final maçları 18 Kasım Pazartesi günü gerçekleşecek olup, yarı finalde sırayla Çay-Kur – Sosyal Hizmetler ve Yurt-Kur – Öğretmenler takımları karşı karşıya gelecekler. Turnuva sonunda ilk 3’e giren takımlarla, en centilmen takıma ve Gol Kralı olan futbolcuya Kaymakamlık ve Tertip Komitesi tarafından kupa ve ödüller verilecek.