Tirebolu’da Yaz Etkinlikleri için geri sayım başladı… - KÜLTÜR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da Yaz Etkinlikleri için geri sayım başladı…


İlçede bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Yaz Etkinlikleri kapsamında Plaj Voleybolu, Sokak Basketbolu ve Off Road Gösterileri yapılacak…

Tirebolu Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Yaz Etkinlikleri için geri sayım başladı. İlçede bu yıl düzenlenecek etkinlikler kapsamında Plaj Voleybolu ve Sokak Basketbolu’nun yanı sıra dağ araçlarıyla Off Road Gösterileri de yapılacak.

Tirebolu’da 12-22 Temmuz tarihleri arasında Yaz Etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan sportif yarışmalarla ilgili kayıtların başladığını bildiren yetkililer, Plaj Voleybolu’nun Yeniköy Belediye Plajında ve Sokak Basketbolu’nun da Barabut Parkında yapılacağını belirterek, Off Road Gösterilerinin de 22 Temmuz’da Körliman Mahallesinde kurulacak pistte gerçekleşeceğini kaydettiler. Söz konusu etkinliklere herkesin davetli olduğunu bildiren belediye yetkilileri; Plaj Voleybolu ve Sokak Basketbolu için Köksal Budak’ın (0537) 935 13 84 ve Sedat Takır’ın (0535) 102 01 20 nolu telefonlarına, Off Road Gösterileri için de Akın Aras’ın (0532) 650 34 28 nolu telefonuna ulaşarak kayıtlarını yaptırabileceklerini bildirdiler. Yoğun ilgi görmesi beklelen yarışmalar Tirebolu Belediyesi Ekiplerinin gözetiminde yapılacak. Sporserverlere ve Off Roadcılara önemle duyurulur.