Tirebolu’daki feci kazada 3 genç öldü, 1’de yaralı var! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’daki feci kazada 3 genç öldü, 1’de yaralı var!


İlçenin Doğancı Köyü altında akşam saatlerinde meydana gelen kazada, özel otomobildeki 4 kişiden 3’ü hayatını kaybederken; 1 kişi de ağır şekilde yaralandı..!

Tirebolu’da Doğancı Köyü altında bu akşam saatlerinde meydana gelen feci kazada 3 kişi öldü, 1 kişi de ağır yaralandı. Aşırı hız yüzünden meydana geldiği öğrenilen kaza, Giresun-Trabzon Karayolu Doğancı Köyü bük mevkiinde saat 17 sıralarında oldu.

Edinilen bilgiye göre, içinde 4 genç arkadaşın bulunduğu Ömer Ozan (24) yönetimindeki 34 LJ 4687 plakalı özel otomobil, Giresun istikametinden Trabzon yönüne seyrederken, Tirebolu’nun Doğancı Köyü altında aşırı hız nedeniyle yoldan çıkarak, yolun yan tarafındaki su menfezine çarptı. Çarpmanın etkisiyle özel araç önden büyük hasar alırken; içinde bulunan sürücü Ömer Ozan ile arkadaşları Mustafa Aksoy (23), Yunus Emre Şakar (24) ve Serkan Yalovalı (25) ağır şekilde yaralandılar. 112 Acil Servis Ekiplerinin kaza yerine intikaliyle hemen Espiye, Tirebolu ve Giresun’daki hastanelere kaldırılan 4 arkadaştan 3’ü yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatlarını kaybederlerken; bu 4 arkadaştan sadece Mustafa Aksoy’un ağır yaralı olduğu ve yaşam savaşı verdiği öğrenildi.

Öte yandan, Tirebolu’da ve çevrede büyük üzüntü yaratan kaza ile ilgili soruşturma başlatılırken; kazayı duyan yakınları şok geçirdiler. Kazada hayatlarını kaybeden gençlerin cesetleri götürüldükleri hastanelerde morga kaldırılırken; yakınlarına da haber verildi. Kaza ile ilgili gelişmeleri daha sonraki bültenlerimizde duyuracağız.