Tirebolulu 2 genç futbolcu, Denizli’de!

Giresun altyapı liglerinde birçok kategoride boy gösteren ve başarılı sonuçlara imza atan Tireboluspor’dan 2 oyuncu Denizlispor’un idmanlarına katılmak üzere Denizli’ye gitti…

Tirebolulu genç iş adamı Adem Kemal’ın başkanlığa gelmesinden sonra kulüpçülük yönünden büyük aşama kaydeden ve altyapıya ayrı bir önem veren Tireboluspor, 2 genç oyuncusunu denenmek üzere Denizli’ye yolladı.

Başkan Kemal’in isteği doğrultusunda altyapı antrenörü Necati Akyol nezaretinde Denizli’ye giden Tirebolu U 17 ve U 19 Takımının başarılı oyuncuları Kemal Toraman ve Mehmet Keskin, Denizlispor’un idmanlarına çıkarak, denemeye tabii tutulacak. Denizlispor’dan gelen talep üzerine 18 Haziran Salı akşamı Denizli’ye giden 2 genç futbolcu, beğenildiği takdirde orada kalacak ve yeni sezonda Denizlispor forması giyecek.

Tireboluspor Kulübü Başkanı Adem Kemal, Mavi-Beyazlı takımda yıldız adayı olan 2 genç futbolcu Kemal ve Mehmet’ten çok ümitli olduğunu ifade ederek, “Biz, gelecek vaadeden gençleri Türk futboluna kazandırmak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Kulübümüz altyapı takımlarında oynadıkları futbolla kendilerini gösteren ve kabul ettiren Kemal ve Mehmet’in profesyonel takımlarda yer alması için uğraş veriyoruz. Yıldız adayı olan bu futbolcularımızın önünü açmak adına elimizden gelen her türlü fedakarlığı göstereceğiz” dedi.       

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir