Tirebolulu antrenör İşler, Çubukspor’da! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolulu antrenör İşler, Çubukspor’da!


Birçok BAL ve 3. Lig takımlarında görev yapan Kaleci Antrenörü İsmail (Mustafa) İşler, yeni sezonda Ankara temsilcilerinden Çubukspor’da antrenörlük yapacak…

Tirebolulu antrenör İsmail (Mustafa) İşler, yeni sezonda Ankara temsilcisi Çubukspor’da görev yapacak. Genç spor adamı İşler’in görev yapacağı Çubukspor, BAL Liginde mücadele veriyor. Yeni sezonda Çubukspor’da Hasan Kurtuluş Vurgun Teknik Direktör olarak görev alırken,  yardımcılıklarını da İsmail İşlerHayati Sarıkaya ve Utku Kızıltepe yapacak.

Futbolculuk yaşamını genç yaşta kapadıktan sonra teknik adamlığa soyunan ve Kaleci Antrenörü olarak lisans alan İşler, bu zamana kadar birçok BAL ve 3. Lig ekiplerinde görev yaptı. Son olarak Sinop temsilcisi Boyabat’ta antrenörlük yapan Tirebolulu genç çalıştırıcı, yeni sezon için Ankara temsilcisi Çubukspor ile anlaştığını belirterek, “İnşallah hayırlısı olur. Kısmette Çubukspor’da da çalışmak varmış. Ben, gittiğim takım kim olursa olsun, görevimi layıkıyla yapar ve işime bakarım. Yeni sezon için gideceğim Çıbıkspor’un başarısı için elimden gelen her şeyin en iyisini yapacağım. Yeni sezonun başta Çubukspor olmak üzere tüm takımlara ve bütün meslektaşlarıma hayırlı-uğurlu olmasını diliyorum” dedi ve Kaleci Antrenörlüğü olarak sürdürdüğü mesleğini çok sevdiğini de sözlerine ekledi.

Biz de Tirebolulu antrenör İsmail İşler’e yeni takımında başarılar diliyor ve kendisine yeni sezonun hayırlı olmasını temenni ediyoruz.