Tirebolulu Beşiktaşlılar, Gölağzı’nda iftarda buluştular..! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolulu Beşiktaşlılar, Gölağzı’nda iftarda buluştular..!


Beşiktaşlılar Tirebolu Ekibi sorumluları Cihan Güvendi ve Muhammet Ayyıldız, düzenledikleri bir organizasyonla 25 Mayıs akşamı Gölağzı Et Mangal Tesislerinde Siyah-Beyazlı takıma gönül verenler taraftarlarla bir araya gelerek İftar Yemeği yediler…

Beşiktaşlı fanatiklerden ve Siyah-Beyazlı ekibin Tirebolu Derneği sorumlularından Cihan Güvendi ile Muhammed Ayyıldız, düzenledikleri özel bir organizasyon ile Tirebolu’daki Beşiktaşlıları bir araya getirdiler. 25 Mayıs Cuma akşamı Gölağzı Et Mangal Tesislerinde Siyah-Beyazlı takıma gönül veren taraftarlarla iftarda buluşan Güvendi ve Ayyıldız, birlikte yemek yiyerek bol bol sohbet ettiler.

Organizatörlerden Güvendi, Tirebolulu Beşiktaşlılar olarak şampiyon olamadıklarına çok üzüldüklerini belirterek, “Gönül isterdi ki, bu akşam burada şampiyonluk yemeği yiyelim. Ama, olmadı, inşallah seneye” şeklinde konuşup, Süper Ligde şampiyon olan Galatasaray’ı da tebrik etmekten geri kalmadı.

Tirebolulu Beşiktaşlıların iftar buluşması ebeveynli olarak gerçekleşirken, Beşiktaşlı olmayan çocuklar da özel birliktelikte kerhen hazır bulundular. Beşiktaşlı taraftarların buluşması, iftar yemeği sonrası verilen çaylı sohbetle sona erdi.