Son Dakika

Nisan 16 2024 | Salı
GÜNDEM

Tirebolulu futbolcu Fırat Sezer’den çifte imza!

Giresunspor’un eski sol kanat oyuncularından Fırat Sezer; Dilan Erol ile evlenerek bekarlığa veda ederken, takımı Sarıyer ile de nikah tazeledi…

Tireboluspor’un Türk futboluna armağan ettiği eski Giresunsporlu gözde futbolculardan Fırat Sezer (32), yeni sezon öncesinde iki mutluluğu birarada yaşadı. Deneyimli sol kanat oyuncusu Fırat, 25 Haziran’da Giresun’da yapılan muhteşem bir düğünle Dilan Erol ile evlenirken, 3 gün sonra da eski takımı Sarıyer ile yeni sözleşme imzaladı.

Futbola memleketinin takımı Tireboluspor’da başlayan ve daha sonra Giresunspor’a giden Fırat Sezer, futbolculuk kariyerinde birçok takımda forma giydi. Son olarak İstanbul temsilcilerinden Sarıyer’de top koşturan deneyimli krampon, 25 Haziran’da Giresun Hüseyin Restaurant’ta düzenlenen muhteşem bir düğün sonrasında Dilan Erol hayatını birleştirirken; 28 Haziran’da İstanbul’a giderek eski takımı Sarıyer ile 1 yıllık sözleşme yaptı.

Balayı için Tayland’ın Buket Adaları’na giden Tirebolulu deneyimli futbolcu, sezon öncesinde iki mutluluğu birden yaşarken, 2018-2019 sezonunda yine Sarıyer’in başarısı için ter dölecek. Başarılı sol kanat oyuncusu Fırat’ı tebrik ediyor ve dünyaevine girdiği eşi Dilan hanım ile birlikte kendisine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler