Tirebolulu genç kaleci Yalın, İzmir Torbalıspor’da! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolulu genç kaleci Yalın, İzmir Torbalıspor’da!


Geride kalan sezonda BAL ekiplerinden Bulancakspor’da yer alan genç file bekçisi Yalın Usta, İzmir Süper Amatör Küme takımlarından Torbalıspor ile anlaştı…

Tirebolulu genç file bekçisi Yalın Usta, yeni sezonda İzmir Torbalıspor’da forma giyecek. Geride kalan sezonda BAL 4. Grup ekiplerinden Bulancakspor’da forma giyen genç kaleci, yeni takımı Torbalıspor ile anlaşarak İzmir’e transfer oldu.

Futbola memleketinin takımı Tireboluspor altyapısında başlayan ve 2010 yılında Bucaspor’a giden başarılı eldiven Yalın Usta (20), daha sonraki yıllarda Altınordu ve Giresunspor’da kalecilik kariyerini sürdürdü. Geride bıraktığımız sezonda ise BAL 4. Grup ekiplerinden 1926 Bulancakspor forması giyen genç ve başarılı file bekçisi Yalın, 2018-2019 sezonu için İzmir’i tercih ederek, Süper Amatör Lig takımlarından Torbalıspor ile anlaşma yaptı. Tirebolu’nun yetiştirdiği genç eldiven, yeni takımı ile bir yıllık sözleşme imzaladı. Genç kaleci Yalın’a hayırlı olsun diyor ve kendisine yeni sezon için başarılar diliyoruz.