Tirebolulu gençler, yazı müzikle bitirdi..! - KÜLTÜR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolulu gençler, yazı müzikle bitirdi..!


Yaz mevsimi boyunca ilçede birçok etkinliğe imza atan Tirebolulu gençler, kale önünde düzenledikleri Bıldırcın Göçü Festivaliyle sonbaharın gelişini kutladılar…

Geride bırakmakta olduğumuz yaz mevsimi boyunca ilçede belediyenin de katkılarıyla birçok etkinliğe imza atan Tirebolulu gençler, kendi aralarında düzenledikleri Bıldırcın Göçü Festivali ile yaza veda ederek, sonbaharın gelişini kutladılar.

Eylül ayının gelmesiyle birlikte yaz etkinliklerine veda eden Tirebolulu gençler, Bıldırcın Göçü adını verdikleri festivalle sonbahara merhaba dediler. Tirebolu Belediyesi’nin  sponsorluğunda yaza kale önündeki alanda düzenledikleri müzik gösterileriyle elveda diyen gençler, sonbaharın gelişini; Müzik Grubu 97 Yaz Güneşi ve hemşerimiz Aydın İnce’nin sunduğu konserlerle kutladılar. Tirebolu’da gençlerin sunduğu ve halkın da yoğun ilgi gösterdiği müzik gösterileri iki gün sürdü. Kendi aralarında çılgınca eğlenen ve yaza veda eden Tirebolulu gençlerin, belediyenin de katkılarıyla yaptığı son etkinlik, ilçe halkını da mutlu ederken; Espiyeli sanatçılar Kuşçu Hasan ve Ali Osman’da, çalıp söyledikleri şarkılarla Tirebolulu gençlerin etkinliğine renk kattılar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir