Tirebolulu ikiz karateciler, göğsümüzü kabarttı! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolulu ikiz karateciler, göğsümüzü kabarttı!


Çorum’da geçtiğimiz hafta içinde yapılan Türkiye Karate Yarı Finallerinden bronz madalya ile dönen ikiz kardeşler Ömer Tunahan ve Emir Batuhan Topal kardeşler, finallerde Tirebolu’yu temsil edecekler….

Tirebolulu ikiz karatecilerle bir kez daha gururlandık. Geçtiğimiz hafta içinde Çorum’da yapılan Türkiye Yarı Final Karate Şampiyonasında büyük bir başarıya imza atarak, kilolarında Türkiye 3’ncüsü olan Topal kardeşler, Türkiye Finalinde ilçemizi temsil edecekler.

Tireboluspor Karate Antrenörü Ercan Kara’nın yetiştirdiği ve Türk sporuna sunduğu ikiz kardeşler Ömer Batuhan ve Emir Tunahan Topal, Çorum’daki şampiyonada önemli rakiplerini geride bırakarak, ilçemize bronz madalya ile döndüler. Antrenör Kara, yarı final müsabakalarında kilolarında Türkiye 3’ncüsü olan ikiz kardeşlerin bu başarısıyla bir kez daha gururlandıklarını belirterek, her iki sporcunun Türkiye Finallerine katılacağını ve bu finallerde de ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını söyledi.

Karatede ilçemizin gururu olan ikiz kardeşler Ömer Batuhan ve Emir Tunahan Topal’ı kutluyor ve kendilerine Türkiye Finallerinde de başarılar diliyoruz.