Tirebolulu kaleci M. Akif, Aksaray ile tekrar anlaştı… - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolulu kaleci M. Akif, Aksaray ile tekrar anlaştı…


Son 2 sezondur BAL 5. Grup ekiplerinden Aksarayspor forması giyen Tirebolulu deneyimli eldiven M. Akif Önal, “İnşallah yeni sezonda şampiyon olacağız” dedi…

Tirebolulu deneyimli kaleci Mehmet Akif Önal, eski takımı Aksarayspor ile anlaşarak mukavele imzaladı. Son 2 sezondur Aksaray forması giyen M. Akif, geride kalan sezonda liglerin en az gol yiyen kalecisi olurken; takımı da şampiyonluğu kıl payı kaçırmıştı.

28 yaşındaki tecrübeli file bekçisi M. Akif, son 2 sezondur yer aldığı Aksarayspor’da çok seviliyor ve tutuluyor. Siyah-Beyazlı yöneticiler ve teknik adamlar M. Akif’in takımda kalması için ellerinden gelen herşeyi yaparlarken; Akif’de onları kırmadı ve bir yıl daha Aksaray forması giymek için mıkavele yaptı. Tirebolulu kaleci M. Akif, Aksaray’ın geride kalan sezonda şampiyonluğu kıl payı kaçırdığını ifade ederek, “Yeni sezonda inşallah şampiyon oluruz. Ben Aksaray’da çok mutluyum. İnşallah oradan şampiyonluğu tadarak döneceğim. Yeni sezonda Aksarayspor çok daha iyi olacak ve mutlu sona ulaşacaktır” dedi. Tecrübeli sporcu yaz tatilini ailesiyle birlikte memleketi Tirebolu’da geçiriyor.