Tirebolulu karateciler madalyaya doymuyor! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolulu karateciler madalyaya doymuyor!


Bayburt’taki Gençler Karate Şampiyonası’na katılan Tirebolusporlu Topal kardeşler, bir altın ve bir de gümüş madalya alarak, göğsümüzü bir kez daha kabarttılar…

Karate sporunda Tirebolu’nun medarı iftiharı olan Topal kardeşler, geçen hafta sonu Bayburt’ta katıldıkları şampiyonada yine göğsümüzü kabarttılar ve ilçemize bir altın ve bir de gümüş madalya getirdiler.

İl dışında katıldıkları tüm şampiyonalarda antrenörleri Ercan Kara nezaretinde başarılı sonuçlara imza atan Tireboluspor Kulübü karatecileri, en son katıldıkları Bayburt’taki şampiyonada Ömer Tunahan Topal ile altın madalyaya uzanırken; Emir Batuhan Topal ile de gümüş madalya aldılar.

Bayburt’ta gençler kategorisinde yarışan ve ilçemizi başarıyla temsil eden Topal kardeşler, girdikleri her şampiyonada madalyaya doymazlarken; karatede ilçemizin adının ön sıralara taşınmasını sağlayan antrenör Kara’nın gösterdiği performans da bu spora gönül verenlerce takdirle karşılanıyor. Katıldıkları şampiyonalarda madalyaya doymayan ve göğsümüzü kabartan sporcularımızı ve başarılı hocalarını bir kez daha kutluyor ve tebrik ediyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir