Tirebolulu Komiser kazada şehit oldu!

Çanakkale’nin Yenice İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli genç Komiser Ömer Işık (28), göreve giderken aracıyla takla attı ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi..!

Yine kaza, yine acı haber! Acı haber bu kez Çanakkale’den geldi. Çanakkale’nin Yenice İlçesi Emniyet Müdürlüğü’nde görevli genç Komiser Ömer Işık (28), sivil polis otosuyla göreve giderken kaza geçirdi ve kaldırıldığı hastanede şehit oldu.

Edinilen bilgiye göre, Çanakkale’nin Yenice İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan Tirebolulu Komiser Yardımcısı Işık, 22 Haziran Cumartesi günü (bugün) sivil polis aracıyla göreve giderken; Seyvan Köyü yakınlarında direksiyon hakimiyetini kaybederek tarlaya uçtu. Taklalar aran araçtan fırlayan talihsiz Komiser Işık, ağır yaralı olarak Yenice Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan 28 yaşındaki Komiser Yardımcısı Ömer Işık şehit oldu. Genç emniyetçinin acı haberi, meslektaşları arasında ve memleketi Tirebolu’da büyük üzüntü yarattı.

Tirebolulu Komiser kazada şehit oldu!” için bir yorum

  1. Değerli emniyet komiseri Ömer IŞIK ın elim bir kaza sonucu görevi başında şehit olduğu haberini bu gün derin bir teessürle öğrenmiş bulunuyoruz.Görev şehidimiz benim merhum Mehmet amcamın torunu olur.Görev şehidimiz Zekeriya İŞIK ın oğludur.Görev Şehidimiz Ömer IŞIK komiserime Yüce yaratandan rahmet ve merhamet,
    kederli anne ,babasına baş sağlığı sabır ve metanet diliyor,şehidimizin toprağı NUR,mekanı CENNET,yoldaşı Yüce Yaratan ve onun Yüce İSLAM Peygamberi Hz.Muhammed Mustafa Sav.olsun der,sevenlerinin eş dost ve akrabalarımızın acılarını paylaşıyoruz.Recep IŞIK ve ailesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir