Tirebolulu minik karateciler, Trabzon’da 3 altın madalya aldılar… | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolulu minik karateciler, Trabzon’da 3 altın madalya aldılar…

Antrenör Ercan Kara nezaretindeki Tirebolu Halk Eğitim ve Tireboluspor Karate Takımı, Trabzon’da yapılan Karadeniz Ligi 1. Etap Müsabakalarında büyük başarıya imza attılar…

12-13 Ocak tarihlerinde Trabzon’da yapılan Karadeniz Ligi 1. Etap Müsabalarında büyük başarıya imza atan Tirebolu Halk Eğitim Merkezi ve Tireboluspor Kulübü Karate Takımı, ilçemize 3 altın madalya ile döndü.

Antrenör ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ercan Kara nezaretinde Trabzon’daki müsabakalara katılan Tirebolu Ekibi, minikler kategorisinde başarılı maçlar çıkararak göğsümüzü kabartan sonuçlar aldılar. Trabzon’daki müsabakalara 4 sporcu ile katılan Tirebolu temsilcisi 3 altın madalya alırken, bir de bronz madalya kazandı. Sporcu ailelerinin de büyük gurur duyduğu mücadelede minikler kategorisinde Umut Erkmen, Yağmur Karakış ile Ulem Çobantürk adlarını birincilik kürsüsüne yazdırırken; Berksu Çobantürk’de bronz madalya ile yetinmek zorunda kaldı.

Tirebolulu minik karatecilerin Trabzon’da elde ettiği bu başarı, ilçede büyük sevinç yaratırken; karatecilerimizi şampiyonaya hazırlayan değerli hocamız Ercan Kara’yı ve sporcularımızı candan kutluyor ve tebrik ediyoruz.   


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir