Tirebolulu Polis, Covitten gitti! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolulu Polis, Covitten gitti!


İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Acil Güvenlik noktasında görev yapan Tirebolulu Polis Memuru Recep Ünlü, yakalandığı Covid-19’a yenik düşerek hayatını kaybetti..!

Aslen Tirebolulu olup İstanbul Emniyet Teşkilatı’nda görev yapan Polis Memuru Recep Ünlü, yakalandığı Covid-19’a yenik düşerek hayatını kaybetti ve sevenlerini üzdü.Tirebolulu talihsiz polis memuru Ünlü, uzun yıllardır İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Acil Güvenlik noktasında çalışıyordu. Çalıştığı kurumda koronavirüs illetine yakalanan ve tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde 26 Aralık Cumartesi günü hayatını kaybeden Ünlü’nün ani ölümü, ailesini ve yakınlarını derin üzüntüye boğarken; talihsiz polisin cenazesi İstanbul’da toprağa verildi. Merhum polisimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun..!


Tirebolulu Polis, Covitten gitti!” için bir yorum

  1. Başlık kesinlikle yanlış bir üslûpla yazılmış ve cenaze İstanbul’da toprağa verilmedi haber yaparken dedi kodu haberi yapmayın yarın memleketi Giresun Tirebolu da toprağa verilecek Allah rahmet eylesin ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Yorumlar kapatıldı.