Tirebolulu polis, trafik kurbanı oldu! | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolulu polis, trafik kurbanı oldu!

Gümüşhane’de görevli Tirebolulu Polis Memuru Kırtay, aracıyla göreve giderken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti..!

Tirebolu, bugün Gümüşhane’den gelen şehit haberiyle bir kez daha sarsıldı. Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü’nde Özel Harekatta görev yapan Tirebolulu Polis Memuru Hamdullah Kırtay (21), 22 Ağustos Perşembe günü (bugün) göreve gittiği sırada geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Aslen Tirebolu’nun İğnece Köyünden olan ve Gümüşhane’de görev yapan genç emniyetçi Kırtay, bugün saat 9.30 sıralarında görev yerine giderken, trafik kazası geçirdi ve kendi kullandığı aracıyla yol kenarındaki elektrik direğine çarptı. Kazada Özel Harekat Polisi Kırtay’ın olay yerinde öldüğü bildirildi. Genç emniyet mensubu Kırtay’ın, elim bir kaza sonucu ölümü, Tirebolu’da büyük üzüntü yarattı.

Tirebolulu şehit polis Kırtay için 23 Ağustos Cuma günü (yarın) ilçede resmi tören düzenleneceği öğrenilirken; cenazesi Körliman Mahallesindeki Uzunkum Camiine getirilecek. Burada Cuma Namazının ardından kılınacak namazdan sonra toprağa verilmek üzere İğnece Köyüne götürülecek. Şehit polisimize Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir