Son Dakika

Aralık 11 2023 | Pazartesi
GÜNDEM

Tirebolulu şoförler, yine ‘Sağlık’ dedi…

Tirebolu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın yeni döneme ait olağan genel kurulu yapıldı ve eski başkan Harun Sağlık yeniden göreve getirildi…

Tirebolu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın yeni döneme ait kongresi 15 Şubat Perşembe günü yapıldı ve eski başkan Harun Sağlık yeniden aynı göreve getirildi. Cemiyete ait 450 üyeden 300’ünün katılımıyla gerçekleşen kongre Belediye Düğün Salonunda icra edildi.

Tirebolulu şoför esnafının yoğun ilgi gösterdiği kongreye; Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Ali Kara, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Osman Şen, Otel ve Kahveciler Odası Başkanı Ercan Ayhan ile Görele Esnaf Odası Başkanı Nurettin Emanet ve Keşap Şoförler Cemiyeti Başkanı Necdet Kasap’da katıldı. Tirebolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Meşe’nin de hazır bulunduğu kongrede, Divan Başkanlığını Giresun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ali Kara yaptı. Genel kurulda gündem maddelerinin tek tek görüşülüp karara bağlanmasından sonra, tek adayla gidilen seçimlerde cemiyetin eski başkanı Harun Sağlık, ikinci kez aynı göreve getirildi.

Tirebolu Şoförler ve Otomobilciler Derneğinde Harun Sağlık başkanlığındaki 7 kişilik Yönetim Kurulu’nda Emin Kural, Alper Öztürk, Ahmet Güngör, Bahtiyar Ekinci, Ahmet Türk ve Adem Yıldız gibi isimler yer alırken; Mustafa Kirman, Salim Oruç ve Ali Aydın gibi isimler de cemiyetin Denetleme Kurulu asil üyeliğine seçildiler. Tirebolu Şoförler ve Otomobilciler Derneğinde ikinci kez başkanlığa seçilen Harun Sağlık ve ekibi 4 yıl süreyle görev yapacak. Tirebolumuza ve ilgili odamıza hayırlı-uğurlu olsun.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler