Tirebolum Fotograf Sergisi’nin açılışını Vali Sarıfakıoğulları yaptı… - KÜLTÜR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolum Fotograf Sergisi’nin açılışını Vali Sarıfakıoğulları yaptı…


Fotograf Sanatçısı ve Gazeteci Kadriye Aydın’ın, Giresun’da açtığı “Tirebolum Fotograf Sergisi” yoğun ilgi gördü…

Tirebolulu Fotograf Sanatçısı ve Gazeteci Kadriye Aydın’ın Giresun’da açtığı “TİREBOLUM” adlı Fotograf Sergisi yoğun ilgi gördü. 11 Ekim Perşembe günü Şair Can Akengin Sanat Galerisi’nde düzenlenen serginin açılışını Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları yaptı.

Buram buram Tirebolu kokan ve Tirebolu’yu tanıtan serginin açılışına Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya’da katıldı. 11 Ekim Perşembe akşamı açılışı yapılan Fotograf Sergisi’nde vizyona çıkardığı resimleriyle ilgili olarak Vali Sarıfakıoğulları’na ve katılımcılara bilgiler veren Aydın, sergiyi onurlandıran Vali Sarıfakıoğulları’na ve diğer katılımcılara teşekkür etti.

4 gün süreyle açık kalacak olan Tirebolum Fotograf Sergisi’nin kapanışı 13 Ekim Pazar günü yapılacak olup, daha ilk günden itibaren yoğun ilgi gören sergide teşhir edilen ilginç Tirebolu manzaraları katılımcılar tarafından beğeniyle izlendi.


Tirebolum Fotograf Sergisi’nin açılışını Vali Sarıfakıoğulları yaptı…” için bir yorum

  1. Kadriye hanım’ı candan tebrik ederim inşallah tirebolu’nun tanıtımına büyük katkıları olan bu tür sergilerini İstanbul-Ankara gibi büyük kentlerimizdede açmasını temenni ederim.Yalnız beni üzen bu tür sergi ve etkinliklerin burham burham siyasetin gölgesinde(özellikle iktidarın)kalmasıdır.İnşallah siyasetten arınmış mahalle muhtarları-gençler ve Tirebolu’nun geçmişine şahit olan çınarlarımızla bu tür etkinliklerin yapacağımız günleri yaşarız.Saygılarımla.

Yorumlar kapatıldı.