Tirebolu’nun acı kaybı! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’nun acı kaybı!


Tirebolu’nun yetiştirdiği değerli şahsiyetlerden hayırsever iş insanı Ahmet Girgin, İstanbul’da hayata veda ederek, ailesini ve sevenlerini üzdü..!

Tirebolu’nun yetiştirdiği değerli şahsiyetlerden hayırsever iş insanı Ahmet Girgin (73), yaşamını sürdürdüğü İstanbul’da vefat ederek, ailesini ve sevenlerini derinden üzdü. İstanbul iş dünyasının tanınmış isimlerinden olan ve hayırseverliğiyle tanınan Girgin Ailesinin sevilen simalarından Ahmet Girgin’in ölümü, Tirebolu’da da üzüntü yarattı.

Tirebolu Cintaşı Mahallesi eşraflarından merhum Ömer Girgin ve merhume Rafet Girgin’in oğulları, merhume Aysel Girgin’in eşi, merhum Mehmet Girgin ile Yüksel Çelik, Asiye Harputluoğlu ve Coşkun Girgin’in kardeşleri,  merhum Uğur Girgin, Feray ve Bilge Girgin ile Ayşe İskenderkaptanoğlu’nun biricik babaları olan Ahmet Girgin’in cenazesi, 10 Mayıs Pazartesi günü saat 16 sıralarında İstanbul Karacaahmet Mezarlığı’nda ailesi ve yakınları tarafından son yolculuğuna uğurlandı. Zafer İskenderkaptanoğlu ile Işıl Aydemir, Onat İskenderkaptanoğlu, Kenan Aydemir ve Elif Bulut’un da sevgili dedeleri olan hayırsever insan ve çok kıymetli büyüğümüz Ahmet Girgin’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına da başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun..!