Tirebolu’nun prestijli caddesi trafiğe hazır… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’nun prestijli caddesi trafiğe hazır…


İlçe Belediye Başkanlığı tarafından Körliman Mahallesindeki Mehmet Bayrak Caddesinde yapılan yenilenme çalışmaları tamamlanarak, cadde trafiğe hazır hale getirildi…

Tirebolu’nun en kalabalık mahallelerinden biri olan Körliman Mahallesindeki Mehmet Bayrak Caddesi’nde bir süre önce başlatılan yenilenme çalışmaları tamamlandı ve ilçenin en prestijli caddesi olan söz konusu cadde trafiğe hazır hale getirildi.

İlçemizde bulunan yeni Adliye Sarayı’nın ve Meslek Yüksek Okulu’nun da yer aldığı Mehmet Bayrak Caddesindeki yenilenme çalışmalarını yakından takip eden Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, beraberinde mahalle muhtarı Hüseyin Aydın olduğu halde, cadde üzerindeki esnafları ve kurumları da gezerek, ilgililerden ve yetkililerden görüş aldı. Mehmet Bayrak Caddesi’ni, ilçenin en prestijli caddesi haline getirdiklerini bildiren Belediye Başkanı Karabıçak, cadde üzerinde yüksek okul öğrencileriyle de buluşarak sohbet etti. Cadde üzerindeki esnafları da ziyaret eden başkan Karabıçak, bir okul ile birlikte 2 güzide kurumun bulunduğu Mehmet Bayrak Caddesi’nde trafiğin mükemmel hale getirildiğini ve bu caddenin Tirebolu’nun en prestijl caddesi olduğunu yinelerken; “Bizim işimiz hizmet. Halkımızın ve esnaflarımızın daha güzel ve modern caddelerde yürümesi ve iş yapması en büyük arzumuzdur. Tirebolu, caddeleriyle de örnek bir ilçe olacak” dedi.