Tirebolu’nun “Radar Ahmet’i”ni kaybettik! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’nun “Radar Ahmet’i”ni kaybettik!


Tirebolu Belediyesi eski çalışanlarından “Radar Ahmet” lakaplı Ahmet Küçük (67), geçirdiği beyin ameliyatı sonrasında yaşamını yitirerek, sevenlerini üzüntüye boğdu…

Tirebolu Belediyesi’nin emekli şoförlerinden “Radar Ahmet” lakaplı 2 çocuk babası Ahmet Küçük (67), geçirdiği beyin ameliyatı sonucu yaşamını yitirdi ve ailesiyle sevenlerini üzüntüye boğdu.

Aslen Tirebolu’nun Düzköy Köyünden olan ve yıllarca Tirebolu Belediyesi’nde şoför olarak çalışan 67 yaşındaki Ahmet Küçük, kalp rahatsızlığının yanı sıra beynindeki bir problemden dolayı Trabzon Ahi Evren Hastanesi’nde yaklaşık 2 hafta önce ameliyata alınmıştı. Evli ve iki çocuk babası olan talihsiz belediyeci “Radar Ahmet”, yatmakta olduğu yoğun bakım ünitesinde 9 Aralık Pazar gecesi saat 10 sıralarında son nefesini verdi ve yaşama veda etti.

Tirebolu Belediyesi’nden yaklaşık 6 yıl önce emekliye ayrılan ve ilçenin Yeniköy Mahallesinde oturan “Radar” lakaplı Ahmet Küçük için 10 Aralık Pazartesi günü hazin bir cenaze töreni düzenlendi. Kendisini son yolculuğuna uğurlamak için Yeniköy Mahallesindeki evlerinin önüne biriken arkadaşları ve yakınları, aile fertlerine ve kardeşleri Fuat ve Nihat Küçük’e taziye bulunurlarken; talihsiz belediyecinin naaşı İkindi Namazı öncesinde Yeniköy Camii avlusuna götürüldü. Tirebolu’nun Radar Ahmet’i, burada kılınan Cenaze Namazından sonra doğum yeri olan Düzköy Köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi. Cenaze törenine Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’da katıldı.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir