Tirebolu’nun yeni Hayvan Pazarı faaliyete geçti… | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’nun yeni Hayvan Pazarı faaliyete geçti…

Belediye Başkanı Karabıçak, kurban pazarı ve kesim alanlarında yaptıkları çalışmalarla halkın hijyenik bir ortamda kesim yapmasını sağlayacaklarını kaydetti…

Tirebolu’da yapımı tamamlanan Hayvan Pazarı, Kurban Bayramı öncesinde faaliyete geçti. Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Hayvan Pazarı ve kesim alanlarında yaptıkları çalışmalarla halkın hijyenik bir ortamda kesim yapmalarını sağlayacaklarını ifade etti.

Tirebolu Belediye Başkanı Karabıçak, bir süredir yapımı devam eden Hayvan Pazarının, Kurban Bayramı öncesinde faaliyete geçirildiğini belirterek, bayram süresince yaşanabilecek tüm aksiliklere karşı belediye olarak gerekli tedbirleri aldıklarını ve bayramda ekiplerin 24 saat görevde olacağıonı söyledi.

Öte yandan, geçirdiği ufak bir operasyon sonrasında Tirebolu’daki evinde istirahate çekilen ve ilçedeki çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Karabıçak, sosyal medya aracılığı ile yayınladığı mesajında, hemşerilerinin Kurban Bayramını tebrik ederek, tüm vatandaşlara iyi bayramlar diledi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir