Tirebolu’nun yeni Kaymakamı Şahin’e toplu ziyaret…

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ve beraberindeki kalabalık bir heyet, ilçeye yeni atanan Kaymakam Abdulkadir Şahin’e “Hoşgeldin” ziyaretinde bulundu…

Tirebolu’da hafta başında göreve başlayan Kaymakam Abdulkadir Şahin’e, ilk ziyaret; Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ve beraberindeki kalabalık bir heyet tarafından gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Karabıçak, beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, İl Genel Meclisi Üyeleri, Ak Parti İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Ak Parti  İlçe Yönetim Kurulu üyelerinden oluşa kalabalık bir heyetle Tirebolu’nun yeni Kaymakamı Şahin’i makamında ziyaret ederek, kendisine başarılar diledi. Belediye Başkanı Karabıçak, Kaymakam Şahin’e hitaben yaptığı kısa konuşmada, “Size, ilçemiz halkı adına hoşgeldiniz diyoruz. Biz, her zaman başta kaymakamlığımız olmak üzere devletimizin bütün kurumlarıyla uyum ve işbirliği içinde ilçemizi bir adım daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmak istiyoruz” derken; Kaymakam Şahin’de toplu ziyaret nedeniyle Belediye Başkanı Karabıçak ile beraberindekilere teşekkür ederek, şunları söyledi: “Yerel Yönetimler, sıkı bir işbirliği içinde çalışacağımız kurumların başında gelir. Biz, Kaymakamlık olarak Tirebolu için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Önümüzdeki süreçte sizlerle birlikte Tirebolu’muz için güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum. Bu görevler bize emanet. Giderken arkamızda hoş bir seda bırakmak bizim için en büyük ödüldür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir