Tireboluspor Altyapı Takımları iş başı yaptı! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tireboluspor Altyapı Takımları iş başı yaptı!


Mavi-Beyazlı ekibin en alt kademesi olan U 12 ve U 13 takımlarını, bu sezon da Beden Eğitimi Öğretmenleri Muhammet Bektaş ile İbrahim Keskin antrene edecekler…

Giresun Süper Amatör Ligde mücadele veren Tireboluspor Kulübünün alt yapısını oluşturan U 12, U 13, U14 ve U15 takımları, sezonu açarak çalışmalara başladı. Alt yapıda çalışmalara başlayan sporcular 2006 ile 2009 doğumlulardan oluşuyor.

Mavi-Beyazlı ekipte altyapıda bu sezon da Beden Eğitim Öğretmenleri Muhammet Bektaş ile İbrahim Keskin görev yapacaklar. Tireboluspor Kulübünden yapılan açıklamaya göre, U12 ve U 13 takımlarını Muhammet Bektaş, U14 ve U 15 takımlarını da İbrahim Keskin çalıştıracak. Haftada 3 gün idman yapan Tireboluspor altyapı takımlarına yoğun ilgi olduğu kaydedildi.

Tirebolu’da iki ayrı okulda Beden Eğitimi Öğretmeni olan ve aynı zamanda Giresun Boztekkespor’da birlikte futbol oynayan iki başarılı spor adamı Bektaş ve Keskin, Mavi-Beyazlı ekibe yıldız futbolcular kazandırmak için çaba göstereceklerini belirterek, yetiştirdikleri sporcularla Tireboluspor’un geleceğinin parlak olacağını dile getirdiler.