Tireboluspor camiasında buruk sevinç! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tireboluspor camiasında buruk sevinç!


Giresun altyapı liglerinde çifte şampiyonluk yaşayan Mavi-Beyazlı ekipte, genç kaleci Berkant Bayrak’ın bacağının kırılması, camiada büyük üzüntüye yolaçtı..!

Giresun U 15 ve U 17 Liginde çifte şampiyonluk yaşayan Tireboluspor’da, genç kaleci Berkant Bayrak’ın bacağının kırılması, Mavi-Beyazlı camiada büyük üzüntü yarattı. U 17 Liginde 17 Ocak Perşembe günü Görelespor ile oynanan final maçında kaleci Berkant, takım arkadaşı Samet Emre ile talihsiz bir şekilde çarpışarak hastanelik oldu.

Maçın hemen başlarında gelişen bu olaydan sonra ambülansla hastaneye kaldırılan ve bacağında uyluk kemiği kırılan kaleci Berkant’ın yaşadığı talihsizlik, Mavi-Beyazlı camiada derin üzüntüye neden olurken; kupayı kazanan futbolcular maç biter bitmez hastaneye koşarak, şampiyonluk kupasını kendisine armağan ettiler. U 17 Liginde Giresun birincisi olan Tirebolusporlu futbolcular yaşadıkları buruk sevinci kaleci Berkant ile paylaşırlarken; takımının şampiyon olmasına çok sevinen Berkant, arkadaşlarının bu başarısıyla çok mutlu olduğunu ve acısını unuttuğunu söyledi.

Öte yandan, Giresun Ada Hastanesi’nde bacağı alçıya alınan ve önümüzdeki günlerde ameliyat edilecek olan kaleci Berkant, hastanede ziyaretçi akınına uğrarken; Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ve Tireboluspor Kulübü Başkanı Adem Kemal, genç sporcuya geçmiş olsun dileklerini ileterek, kendisini teselli ettiler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir