Son Dakika

Haziran 15 2024 | Cumartesi
SPOR

TİREBOLUSPOR DAĞILDI!

İkinci yarı öncesinde Trabzonlu oyunculkarla anlaşamayan Tireboluspor, radikal bir karar alarak, Üç Kalesporlu tüm oyuncuları bünyesine aldı ve antrenörlüğe de Tayfun Aydın’ı getirdi…

Giresun Süper Amatör Ligde ilk yarıyı 17 puanla 6’ncı sırada kapatan Mavi-Beyazlı temsilcimiz Tireboluspor, ikinci yarı öncesinde radikal bir karar alarak, kadrosunda bulunan Trabzonlu teknik adam ve oyuncuları bırakırken; başka bir Tirebolu temsilcisi Üç Kalespor’un tüm oyuncularını ve antrenörü Tayfun Aydın’ı  bünyesine aldı. İkinci yarıya Espiye deplasmanı ile başlayacak olan Tireboluspor, bu maça teknik adam Aydın ve yeni oluşturduğu kadro ile çıkacak.

İkinci yarı öncesinde Trabzonlu teknik adam ve oyuncularla anlaşamadıkları için Yönetim Kurulu olarak radikal bir karar aldıklarını söyleyen Tireboluspor Kulübü Başkanı Adem Kemal, Mavi-Beyazlı takımın alt yapısında bulunan ve U 18 Liginde oynayan futbolcuları Üç Kalespor’a verdiklerini ve Giresun 1. Amatör Kümede mücadele veren Üç Kalespor’un tüm oyuncularını antrenör Tayfun Aydın ile kendi bünyelerine aldıklarını belirterek, Süper Amatör Ligin ikinci yarısında yeni oluşturdukları kadroyla oynayacaklarını bildirdi. Bu arada, U 18 Takımı oyuncularını Üç Kalespor’a veren Mavi-Beyazlı ekibin, Gençler 1. Kümede ikinci yarı maçlarına çıkmayacağı da kaydedildi. Öte yandan, Tireboluspor’da alınan bu karar spor kamuoyunda şok etkisi yaratırken; kadroda bulunan Trabzonlu oyuncuları ara transferde başka kulüplere vereceği bildirildi. 

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler