Tireboluspor, geleceğin planlarını yapıyor!

Mavi-Beyazlı kulübün genç başkanı Adem Kemal, Tireboluspor’u üst liglere çıkarmak için sonuna kadar mücadele edeceğini belirterek, heyecanlarını yitirmediklerini öne sürdü…

Giresun Amatör Liglerinin köklü takımlarından Tireboluspor’da, geleceğin hesabı şimdiden yapılıyor. Mavi-Beyazlı kulübün genç ve idealist başkanı Adem Kemal, ligin ve sezonun bitmesine rağmen, iddialarını ve heyecanlarını henüz yitirmediklerini söyleyerek, yeni sezon için çok daha farklı planları olduğunu kaydetti.

Geride kalan sezonda Süper Kümede ligi 5’nci sırada kapatarak play-off dışı kalan Tireboluspor’un, asla hedefinden şaşmayacağını söyleyen başkan Kemal, “Ben göreve gelirken, bir hedef ortaya koydum ve bu takımı önce BAL’a taşımak için yola çıktım. Yönetim kadromuzda maddi gücü olan isimler olmamasına rağmen, ben ilçe yöneticilerimize de güvenerek, elimi taşın altına koydum. Ancak; ne var ki, geride kalan dönemde ilçe yöneticilerimizden maddi ve manevi yönden destek göremedik. Sezon içinde ilçe yöneticilerimizi hiçbir maçımızda yanımızda bulamadık. Bu da bizleri ve sporcularımızı fazlasıyla üzdü. Ama, yine de ben iddia ediyorum ki, bu takım bir gün doruğa çıkacak ve herkesin gıpta edeceği bir kulüp olacak” diyerek, mevcut tüm olumsuzluklara rağmen, hedeflerinden asla şaşmayacaklarını belirtti.

Son iki sezondur Tireboluspor’un hedefine ulaşamadığı için çok üzgün olduğunu da ifade eden başkan Kemal, “Hepimiz insanız, bir yerde mutlaka hata yapıyoruz. Ancak, bundan sonra her konuda ince eleyip sık dokuyacağız. Tireboluspor olarak her şeyin en iyisini ortaya koyup, işi baştan sıkı tutacağız. Yeni sezonla ilgili planlarımızı şimdiden yapıyoruz. Allah izin verirse, yeni sezonda bambaşka ve güçlü bir takım kurup lige ağırlığımızı koyacağız. Ben, şahsım adına bu takımı en azından BAL’a taşımadan görevi bırakmayacağım. Ben, başarılı olmak için buradayım. Benim olduğum camiada ilk şart başarılı olmaktır. Ben yoluma bu hedef doğrultusunda devam edeceğim” şeklinde konuşarak, tüm yurdu etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle de alınan tüm önlemelere harfiyen uyacaklarını sözlerine ekledi ve bu mücadelede fedakarca çalışan birimlerin hepsine kolaylıklar dilediğini sözlerine ekledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir