Tireboluspor, Gümüşhane’de kamp yapıyor! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tireboluspor, Gümüşhane’de kamp yapıyor!


Yeni sezona sessiz ve derinden hazırlanan Tireboluspor, 20 kişilik futbolcu grubuyla Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde kondisyon depoluyor…

Giresun Süper Amatör Küme takımlarından ilçemiz temsilcisi Tireboluspor, yeni sezona Gümüşhane’de kamp yaparak hazırlanıyor. Geçen hafta sonu kamp için Gümüşhane’nin Şiran ilçesine giden Tireboluspor, burada 10 gün kalacak ve daha sonra ilçeye dönerek hazırlıklarını sürdürecek.

Yönetici Sedat Pir nezaretinde Gümüşkane’ye kampa giden Tireboluspor kafilesinde yenilerle birlikte 20 futbolcu bulunuyor. Mavi-Beyazlı ekipte teknik adam olarak Hasan Atalay yer alıyor. Tirebolu’da sezonu açtıktan sonra sessiz sedasız Gümüşhane’ye giden Tireboluspor’un, Şiran’da yaptığı kampta kondisyon ağırlıklı çalışmalar yaptığı ifade edilirken; eski futbolculardan birkaçının kamptan ayrıldığı öğrenildi.

Tireboluspor’un sezon açılışına katılan, ancak yönetimle anlaşamayarak takımdan ayrılan Şaban Yalçın’ın Yağlıderespor’la anlaştığı kaydedilirken; Akın Arda Kılıç ile Serhat Kemal ve genç oyuncu Hüseyin Takır’ın, kamptan ayrılarak ilçeye döndükleri bildirildi. Öte yandan, Tireboluspor’un eski futbolculardan Tolgahan ve Aykut Demiröz ile yeniden anlaştığı ve kadrosuna 15 yeni futbolcu ilave ettiği belirtilirken; yeni transferlerin kimler olduğu henüz açıklanmadı.