Tireboluspor, İlk Hafta Kendi Evinde! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tireboluspor, İlk Hafta Kendi Evinde!


6 Ekim’de başlayacak olan Giresun Süper Amatör Kümede Mavi-Beyazlı temsilcimiz Tireboluspor, ilk hafta evinde ligin yeni takımı Batlama Vadisi ile karşı karşıya gelecek…

Giresun Süper Amatör Kümede 2019-2020 sezonu 6 Ekim’de başlayacak olup, ilçemiz temsilcisi Tireboluspor ilk hafta kendi sahasında ligin yeni takımı Batlama Vadisi ile oynayacak.

23 Ağustos’ta Giresun’da yapılan teknik toplantıda, yeni sezonla ilgili statü belirlenirken, fikstür çekimi de gerçekleşti. Buna göre, Süper Amatör Küme maçlarının 5-6 Ekim, Birinci Amatör Küme maçlarının da 12-13 Ekim tarihlerinde başlaması kararlaştırıldı.

Yeni sezona kendi evinde Batlama Vadisi maçıyla başlayacak olan Mavi-Beyazlı temsilcimiz, ikinci ve üçüncü haftada üst üste deplasmana çıkacak. İkinci hafta Giresun’da Batlamaspor’a konuk olacak olan temsilcimiz, üçüncü haftada ise Eynesil deplasmanına çıkacak. Bu arada, yeni sezonla ilgili hazırlıklarını genç antrenörler Emin Karaman ve Necati Akyol yönetiminde sürdüren Tireboluspor’un, lige iddialı olarak bilendiği kaydedildi.