Tireboluspor Kulübünden, iş adamlarına teşekkür… - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tireboluspor Kulübünden, iş adamlarına teşekkür…


Tireboluspor Yönetim Kurulu, geride kalan sezonda Mavi-Beyazlı takıma maddi ve manevi katkıda bulunan iş adamlarına antika eşyalar hediye etti…

Tireboluspor Yönetim Kurulu, geride kalan sezonda Mavi-Beyazlı takıma katkıda bulunan iş adamlarına teşekkür ederek, kendilerine çeşitli hediyeler verdi. Tirebolsporlu yöneticilerden Belediye Başkan Yardımcısı Besim Kadıoğlu, ilk hediyeyi Mavi-Yeşil Restaurant işletmecisi Av. Mehmet Şener’e vererek, kendisine kulüp adına teşekkürlerini bildirdi.

İlçedeki iş adamlarına hediye edilmek üzere çok sayıda antika araçlar yaptıran Mavi-Beyazlı yöneticiler, hazırladıkları listeye göre, tespit ettikleri iş adamlarını tek tek ziyaret ederek, üzerinde Tireboluspor logosu da bulunan araçları iş adamlarına takdim ettiler. Tireboluspor’un yaşatılmasında ilçedeki iş adamlarının desteğine ihtiyaçları olduğunu dile getiren Mavi-Beyazlı yöneticiler, “Kulübümüzün daha da güzel yerlere gelmesi için bizlere maddi ve manevi destek veren iş adamlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tireboluspor, bizim değil, ilçenin kulübüdür. Geçen yıl bize büyük güç veren ve her zaman yanımızda olan iş adamlarımıza, bu desteklerinden dolayı çok müteşekkiriz. İş adamlarımızdan bu sezon da aynı destek ve katkıyı bekliyoruz” diyerek, Tireboluspor’un her şeyi olan ve takıma her konuda sonsuz destek veren Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’ı da özel olarak kutladıklarını bildirdiler.