Son Dakika

Aralık 11 2023 | Pazartesi
SPOR

Tireboluspor oynamadan döndü!

Ligin 16’ncı haftasında Ş. Karahisar deplasmanına giden Tireboluspor, ilçedeki şehit cenazesi nedeniyle maçı oynayamadan geri döndü, Mavi-Beyazlılar bu hafta sonu Tirebolu’da Pirazizspor ile oynayacaklar…

Giresun Süper Amatör Kümede play-off mücadelesi veren Tireboluspor, geride kalan hafta sonu Ş. Karahisar deplasmanında yapacağı maçı oynayamadan geri döndü ve haftayı boş geçirdi. Afrin’de şehit düşen askerlerimizden birinin Ş. Karahisarlı olması nedeniyle, İlçe Güvenlik Birimi tarafından maçın ertelenmesine karar verildi.

Ertelenen Ş. Karahisar-Tirebolu maçının ya hafta içi, ya da ileri bir tarihte oynanacağı ifade edilirken; Mavi-Beyazlı temsilcimiz 17’nci haftada Tirebolu’da küme düşmeme mücadelesi veren Pirazizspor ile oynayacak. 15 maçta 31 puanı bulunan Tireboluspor, ligde 5’nci sırada yer alırken; sahasında Keşap Belediyespor’u da yenen lider Espiyespor puanını 43’e yükseltti. En yakın rakibine 9 puanlık fark yapan Espiyespor’un, birincilik ipini göğüslemeyi garantilediği görülürken; play-off’a kalacak diğer 3 takımın bundan sonraki maçlarda netlik kazanacağı anlaşılıyor.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler