Tireboluspor, Pazar günü Espiyespor’u ağırlayacak! | Tirebolu Ekspress Haber

Tireboluspor, Pazar günü Espiyespor’u ağırlayacak!

Giresun Süper Amatör Kümede 2018-2019 sezonu 7 Ekim Pazar günü başlıyor. Mavi-Beyazlı temsilcimiz Tireboluspor’da hedef mutlak galibiyet…

Giresun Süper Amatör Küme Futbol Liginde 2018-2019 sezonu 7 Ekim Pazar günü başlıyor. Ligin ilk haftasında ilçemiz temsilcisi Tireboluspor, sahasında Espiyespor’u ağırlayacak. Karşılaşma saat 14’te başlayacak.

Yeni sezona Trabzonlu antrenör Hasan Atalay nezaretinde hazırlanan Tireboluspor’da, zorlu maç için hedefin 3 puan olduğu bildirilirken; tamamen yeni oyunculardan kurulan kadronun ilk maçta nasıl bir performans sergileyeceği büyük bir merakla bekleniyor. Mavi-Beyazlı takıma yeni gelen futbolcuların, geçen yılın şampiyonu Espiye karşısında göstereceği oyun ve alacağı sonuç bakalım nasıl olacak?. Tireboluspor’u merak eden sporseverler Pazar günü stada akın edecekler.

Lig için bir süreden beri hazırlıklarını sürdüren Mavi-Beyazlı takımda kadro oluşturma konusunda yalnız başına görev yapan yönetici Sedat Pir ile antrenör Atalay’ın birlikte kurduğu takımın ne olduğunu bir an önce görmek isteyen taraftarlar, Pazar günü Espiyespor ile oynanacak ilk maçı büyük bir merak ve heyecanla bekliyorlar.        


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir