TİREBOLUSPOR SAHAYA İNDİ… - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

TİREBOLUSPOR SAHAYA İNDİ…


Yeni sezona iddialı girecek olan Tireboluspor, 31 Ağustos Cumartesi günü görkemli bir açılış yaparak, meşaleler arasında sezonun ilk idmanına çıktı…

Giresun Süper Amatör Küme ekiplerinden Tireboluspor, 31 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirdiği görkemli bir açılışla yeni sezona meşaleler arasında merhaba dedi.

İlçe Stadı’nda saat 18’de yapılan açılışa Tireboluspor Kulübü Başkanı Adem Kemal ile yöneticiler ve çok sayıca futbolcu katıldı. Antrenörler Emin Karaman ve Necati Akyol nezaretinde sezonun ilk idmanını gerçekleştiren Mavi-Beyazlı eski ve yeni futbolcular, organizatör Hasan Meşe’nin yaptığı meşale ve maytap gösterileri arasında 2019-2020 sezonuna neşe içinde girdiler.

Sezon açılışında kısa bir konuşma yapan Başkan Kemal, kurdukları güçlü kadro ile ligde şampiyonluğa oynayacaklarını belirterek, “Bu sezon gerçekten iyi bir kadro oluşturduk. Takıma yeni katılacak isimler de var. Lige kadar çok iyi bir idman programı uygulayıp, sezona fırtına gibi başlayacağız. Ben ve yönetici arkadaşlarım bu sezon ekibimizden şampiyonluk bekliyoruz” dedi.

Eski ve yenilerden oluşan 20 futbolcunun katıldığı açılışta, futbolcuların tanıtımından sonra idmana geçildi ve Tireboluspor’da sezonun ilk çalışması yapıldı. Geçen yılki kadrosundan başka takımlara gönderdiği Çağlar Özen, Akın Arda Kılıç ve Serhat Kemal gibi isimleri geri çağıran Tireboluspor’da; ilk idmanda altyapıdan Mücahit Arslan, Ömürcan Tok, Kemal Toraman, Mehmet Keskin, Ahmet Karapıçak, Recep Yakup Özlü ve A takımdan Alperen Sezer’de hazır bulundular. Yeni transferlerden 10’unun katıldığı ilk idmanda kaleci Ogün Gedik, M. Kemal, Yalçın Tonyalı, Osman Karaman, Okan Karabulut, Ahmet Hamdi Yıldız, İbrahim Çıtlanbak, İbrahim Buğra, İbrahim Keskin ve Muhammet Bektaş gibi isimler, adeta gövde gösterisi yaptılar. Tireboluspor haftada 5 gün idman yapacak. Çalışmaların ağırlığı Tirebolu’da olacak ve bazen de Giresun’a gidilecek. Yeni sezon Mavi-Beyazlı camiaya hayırlı olsun…