Tireboluspor, Tolgahan’ı da elinden kaçırdı! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tireboluspor, Tolgahan’ı da elinden kaçırdı!


Eski futbolcularını kadroda tutamayan Mavi-Beyazlılar, kaleci Ahmet ve kaptan Şaban’dan sonra, başarılı defans oyuncusu Tolgahan Demir’i de rakibi Sökenspor’a kaptırdı…

Giresun Süper Amatör Küme Futbol Liginde sezonun başlamasına az bir zaman kala nihai kadrosunu henüz kuramayan Tireboluspor, elindeki yerli futbolcuları tek tek kaybetmeye devam ediyor. Yeni sezonu antrenör Hasan Atalay nezaretinde hazırlanan Tireboluspor’da, kaleci Ahmet Türkmendağ ve kaptan Şaban Yalçın’dan sonra defans oyuncusu Tolgahan Demir’de takımdan ayrılan isim oldu.

Mavi-Beyazlı ekibin geçen yılki kadrosunda yer alan ve üstün fiziği ile dikkat çeken başarılı defans oyuncusu Tolgahan Demir, yönetimle anlaşmazlığa düşünce, Süper Amatör Küme ekiplerinden Giresun temsilcisi Sökenspor’a gitti. Daha önceden kaleci Ahmet Türkmendağ Eynesil Belediyespor’a ve Şaban Yalçın’da Yağlıderespor’a gitmişlerdi. Böylece yerli oyuncularını tek tek rakiplerine kaptıran Tireboluspor’da, eski kadrodan sadece Aykut Demiröz kalırken; dışardan getirilen futbolcularla lige girileceği ifade ediliyor.

Öte yandan, yönetimde de sıkıntı yaşayan Tireboluspor’un, lige nasıl bir kadroyla gireceği merak edilirken; U 19 Takımının da akibeti henüz belli değil. Sezon öncesinde kongre kararı da alınan Mavi-Beyazlı kulüpte nasıl bir yol haritası izleneceği tam olarak bilinmiyor.