Tireboluspor U-12’den muhteşem sonuç: 12-0 - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tireboluspor U-12’den muhteşem sonuç: 12-0


Giresun Minikler Liginde ikinci maçını 27 Mayıs Pazar günü Giresun’da Şebinkarahisar ile yapan Mavi-Beyazlı temsilcimiz, rakibini gole doyurdu ve tam bir düzine gol attı..!

Yönetim değişikliği ile birlikte altyapıya ayrı bir önem veren ve kurduğu Futbol Akademisiyle Giresun’daki tüm liglere katılan Tireboluspor, halen devam etmekte olan U 12 Liginde harikalar yaratıyor. Geçen hafta başlayan lige 4-1’lik Dereli galibiyetiyle giren Mavi-Beyazlı Minikler, ikinci maçlarında Şebinkarahisar’ı adeta gole doyurdular ve sahadan 12-0 gibi tarihi bir farkla galip ayrıldılar.

Tireboluspor Kulübü idari ve teknik sorumlusu Sedat Pir’in organizesinde ve Beden Eğitimi Öğretmeni Muhammet Bektaş’ın yönetiminde lige katılan Tirebolu U 12 Takımı’na, Ş. Karahisar maçında farklı galibiyet getiren gollerin 5’i Serkan Köse ve 3’ü de Eyüp Turan’dan gelirken; diğer gollerde de Talha Eyibil, Oğuzhan Arslan, Olcay Koca ile Tolga Habiboğlu’nun imzaları var. Tirebolu U 12 Takımı, 2 Haziran Cumartesi günü merkez 75. Yıl Stadında Giresunspor ile grup liderliği için karşı karşıya gelecek. Karşılaşma saat 14’te başlayacak. Grubunda şu anda ikinciliği garantileyen Tireboluspor,  play-off’taki eleme müsabakalarına katılacak. U 12 Liginde final müsabakaları 12 Haziran’da sona erecek.