Tireboluspor U 17 Takımı Çorum’a gitti… | Tirebolu Ekspress Haber

Tireboluspor U 17 Takımı Çorum’a gitti…

4-7 Nisan tarihleri arasında Çorum’da yapılacak grup elemeleri için ilçemizden ayrılan Mavi-Beyazlı kafilede 19 futbolcu ile antrenör Necati Akyol bulunuyor…

Giresun U 17 Liginde 2018-2019 sezonunu şampiyonlukla kapatan Tireboluspor, 4-7 Nisan tarihleri arasında Çorum’da yapılacak grup elemeleri için yola çıktı. Antrenör Necati Akyol yönetimindeki kafilede 19 futbolcu yer alıyor. Mavi-Beyazlı ekipte kafile başkanlığını da kulüp yönetim kurulu üyesi Şeker Yılmaz yapıyor.

Kulüp Başkanı Adem Kemal’in de yarın dahil olacağı kafilede şu futbolcular bulunuyor: Furkan Batıl Cebeci, Onur Mehmet Özdemir, Berkant Bayrak, Kemal Toraman, Kazım Melemez, Mehmet Keskin, Samet Emre Özlü, Kenan Melemez, Harun Çoban, Şafak Eyibil, Hamza Miraç Pir, Eren Domaç, Mustafa Dost, Ömür Can Tok, Mücahit Arslan, Mustafa Temel Aksoy, Batuhan Güldal, Oğuzhan Yaman ve Gökhan Abanoz.

 

Tireboluspor kafilesi geceyi Çorum’da geçirecek ve 4 Nisan’da çekilecek kuradan sonra grup elemeleri için 5 Nisan’da kendisine çıkan ilk rakip ile kozlarını paylaşacak. Kulüp Başkanı Kemal, Çorum’da turu geçmek için mücadele vereceklerini belirterek, U 17 takımı futbolcularına güvendiğini söyledi. Haydi gençler, sizlerden müjdeli haberler bekliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir